In Memoriam Toše Fan Forum
Latest topics
» >>Ovdje / Here<<
17/10/2015, 2:31 pm by rebeka

» Poznati izvode pesme Tošeta Proeskog za pomoć Slavici
19/3/2013, 12:02 am by plavooka

» Pomozimo Rašku Milenkoviću!
17/11/2011, 1:06 am by Anna:-)

» PRODAJOM DO HUMANOSTI
3/10/2011, 12:11 am by toniSK

» Daruj krv, daruj život!
1/10/2011, 1:45 am by Maki<3

» Javni natječaj: Pisanje priče o Toši
1/7/2011, 3:26 pm by Tony

» Koncert za Ines
10/2/2011, 3:14 pm by Marjan

» Kutak za pitanja neregistriranih korisnika
5/2/2011, 2:41 pm by Monija

» Zaklade
21/12/2010, 11:22 pm by Monija

Login

Zaboravih zaporku

Statistics
Registriranih korisnika/ca: 3034.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: malla222.

Ukupno postova: 116507. in 4491 subjects
srpanj 2017
ponutosričetpetsubned
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

>>Ovdje / Here<<

Stranica 2 / 13. Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: >>Ovdje / Here<<

Postaj by sonc on 28/10/2008, 4:42 pm

Sonce moe najubavo.Kade si? mnogu mi falis, ulicite vo Krusevo se prazni bez tebe, letata se ladni, utrata tazni, nokite nepodnoslivi. pomina edna godina, a kako vcera da ja slusnav vesta - Tose zagina. Del od dusata zakopav so tebe, nikogas nema da se vrati radosta, bolkata e pregolema. Uste se prasuvam ZOSTO? Pak bev na koncert, no zaludno, nema da raspravame zaedno kako bilo, sto bilo. Cekav da se pojavis na binata i da kazes: E-he, eve sum, so mislevte, nema da se vratam? Cekav i seuste cekam, mi doagas vo sonistata, ziv i zdrav i koga ke se razbudam se raduvam sto pak te vidov. I ne mozam, navistina ne mozam da prifatam deka nema da se pojavis, deka te nema. Znam deka si tuka negde, me gledas i se smees. Znaes deka trebase pocesto da se gledame, ti taka rece, sega sme tuka i ke se gledame. Veti i mnogu drugi raboti i izlaza. Prv pat vo svojot zivot izlaza. Zosto? Jas uste te cekam, te cekam i vo Skopje i vo Krusevo, mi falis. Samo ti znaes na kakov nacin mi falis. Da ne ne sfati nekoj drug sto go cita ova pogresno, nie mnogu si se sakavme, no na onoj drugiot nacin, jas ti bev kako postara sestra. Mu falis i na celo moe semejstvo. Molim te pominuvaj pocesto, makar i vo moite sonista...

sonc
*
*

Female Broj postova : 2

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by dea on 29/10/2008, 4:49 pm

"Otkad tebe nema moje srce je prazno.Otkad tebe nema ništa mi nije važno."posvećujem ti anđele ove svoje stihove...Hvala ti za sve što si učinio...za tvoj prekrasan osmjeh...svaku riječ koju si rekao...svako dobro koje si učinio....Nedostaješ mi užasno puno!!!!!!!!!!!
Volim te,anđele!!!!!!!<3<3<3<3<3<3
Zauvijek ćeš ostati u mojem srcu....
dea
*
*

Female Broj postova : 9

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Andjele zlatni...

Postaj by daica_vp on 30/10/2008, 11:10 pm

Andjele zlatni,
Nasi putevi se ovde razdvajaju,
ali u daljini opet ce se sresti.
mnoga secanja nas vecno spajaju,
uvek ces biti u nasoj svesti.

Zivot se ugasio,vatra bledi,
varnice se gube u tmini,
ostase samo tvoje pesme,
a reci zamrese u tisini.

Pratimo te,jer srce nije kamen,
ostavio si sobu za tugu,
a bio si savrsenstvo bez mane,
odleteo si kao lasta i ostavio nas same,
mrakom si nam zamenio dugu.

Tvoja mladost bese lepa,
tvoja igra bez granica,
ja nesmem i necu da verujem
da je Krusevo
tvoja poslednja stanica.

Mozda je tako sudbina htela,
mozda nisi imao srece...
sta drugo da ti pozelim sada sem da te cuvaju andjeli
andjele?!

Da li si ovo zeleo da cujes?U redu...Hoces li mi se sad vratiti?
Sada znam da me cujes...Te sakam Tose i ke te sakam za sekogas!
Moje si zlato,moj zivot,moj andjeo...Ako vec ne zelis da nam se vratis,daj nasmej se,samo da osetimo tvoj osmeh u ovom mraku koji pece...Ne moras da govoris...Cuti,pristajem i na to...Zmuri,nebitno...Samo se smej,smej se zivote moj...

daica_vp
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by JeJeNa on 30/10/2008, 11:26 pm

..Ja NeZnAm sTa Da KaZeM..
..jEr iMa iKaKvOg ObJaSnJeNjA..
..KaKo TaKo mLaD cOvJeK..
..pRiLiCnO nAdArEn.. mOzE dOzIvJeTi tAkVu sMrT..
..sHvAtILi sTe pReTpOsTaVLjAm o KoMe Je RiJeS..
..ToSe pRoEsKi..
..oN jE bIo sTvArNo jEdNa PoSeBnA oSoBa..
..uPoZnALa SaM gA..
..i JeDiNo sTo MoGU ReCi..
..pOcIvAj u MiRU..VoLiMo Te sVi.. i DaLjE zIvIs u NaSiM sRcImA..

JeJeNa
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Zvjezda on 31/10/2008, 10:15 am

Sa svakim novim jutrom, sa svakim novim danom bol u srcu je veća i sada kada te nema čini mi se da te sve bolje poznajem...
Znam da si sada sretan tamo gore na nekom "proplanku" i nadam se da ću jednoga dana imati priliku sresti te u nebeskim prostranstvima ...ali prije toga moram proći ovozemaljskim putevima, na jednom od njih proći tvojom Makedonijom, pokloniti se pred Tvojom ikonom i zahvaliti Tvojoj majci što nam je dala "Angela".

Zvjezda

Female Broj postova : 687

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by kjara on 31/10/2008, 11:58 am

zošto otide angele,nadam se da nas gledaš jer smo mi u da nastavimo tvoju misao,nikada nećeš otići iz naših misli,zauvijek će mo u srcu nositi tvoj osmijeh,tvoje oći i tvoj anđeoski glas.Toše zauvijek-eden i edinstven!
kjara

Female Broj postova : 349

Korisnički profil

[Vrh] Go down

volim te tose

Postaj by marijana on 1/11/2008, 6:44 pm

tose volim te najvise na svetu. Uvek ces biti u mom srcu i tako ce zauvek i ostati moj voljeni Tose!!!!!!!! Glasss jeeee

marijana
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Monija on 1/11/2008, 7:42 pm

corny
Gost

Naslov:

TOSE bio si i ostaces zauvijek Najbolji niko ne moze da te zameni :queen:
Monija

Female Broj postova : 5717

Korisnički profil http://www.tose.bloger.hr/

[Vrh] Go down

Postaj by tošefan on 1/11/2008, 10:26 pm

zašto je Bog morao uzeti našeg angela? Toše fališ nam! te sakam! :srcee:

tošefan
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Malacrnka on 2/11/2008, 1:40 am

[/u]Andjele mili...vrijeme kao da stoji od kada te nema...Boze..pa zašto,zašto njega od toliko njih..ti baš izabrao naj milije i naj bezgrešnije stvorenje???
Volimo te Toše ...zivimo s tobom..tvoja pjesma odzvanja u svim srcima...i zivimo zbog tebe..!
[img[/img][/b][/color] :srcee:
Malacrnka

Female Broj postova : 619

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by pika on 2/11/2008, 1:59 am

Dragi Toše, danes je dan, ko se spominjamo naših najbližjih in najdražjih...Vedi, da boš za vedno v mojih mislih in v mojem srcu. Ti si moj, naš angel in ti to veš...

Zadnja promjena: PIKA; 28/12/2008, 1:09 am; ukupno mijenjano 1 put.
pika

Female Broj postova : 1068

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by vero on 2/11/2008, 4:51 am

u nadi da postoji bolje mjesto...

počivaj u miru...

vero
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Marjan on 2/11/2008, 11:09 pm

"V grlo gorchina, samo taga poznavam, sakam moјa da bide“ (Tose)

Pridruzujem se njegovim mislima.
Marjan

Male Broj postova : 6225

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Anđele

Postaj by Natalija on 3/11/2008, 12:05 am

:srcee: :srcee: :srcee: :srcee: :srcee: :srcee: :srcee: :srcee: :srcee: :srcee: :srcee: :srcee: :srcee: :srcee: :srcee: :srcee: :srcee:
Dragi Toše!
Anđele moj!Počivaj u miru!Neću puno pisat jer ti si bio jednostavan!
R.I.P!!! Uvijek i zauvijek u mom srcu kojem sada nedostaješ!Volim te!! Laku noć jedinstveni Anđele koji si prerano otišao!
Natalija T.,Hrvatska
:srcee: :srcee: :srcee: :srcee: :srcee: :srcee: :srcee: :srcee: :srcee: :srcee: :srcee: :srcee: :srcee: :srcee: :srcee: :srcee: :srcee:

Natalija
Gost

[Vrh] Go down

VOLIMO TE!

Postaj by jelena,l on 3/11/2008, 1:09 am

Nema reci koje mogu opisati nasu tugu ovih godinu dana!
Jako nam nedostajes!
Jos uvek ne mogu da se pomirim sa surovom istinom da te vise nema!
I svaki put kada cujem tvoju pesmu srce hoce da iskoci od tuge.
Imao si divan glas i divne pesme koje su svi voleli...
...takav covek kao ti se radja samo u 100000 god...
...na ovome svetu nema takve dobrote kao sto si ti imao!!!
VOLIMO TE!!!LAKU NOC!!!!!!!!!!TE SAKAM!!!

jelena,l
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by doris17 on 5/11/2008, 2:06 am

Puno bih ti toga htjela reci, ali sada ti samo mogu pokazati koliko te volim jer vjerujem da osjecas svu ljubav koju, zajedno s ovim predivnim ljudima, poklanajm samo tebi.

Doris
doris17

Female Broj postova : 234

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by solza on 5/11/2008, 7:00 am

Malo je rijeci na ovom svijetu ,kojim bi mogli iskazati svoju bol,tu prazninu koja nas gusi iz dana u dan .Malo je suza na ovom svijetu da ublaze bol za tobom.Sati stoje zatrpani u nasim dusama,negdje daleko zivot nas poziva da ga zivimo ali mi necujemo....Svijet je postao pust bez tebe ,bez tvog osmijeha ,bez tvojih rijeci ,Tvoje pjesme i tvoje ja zive u nama Nasi otkucaji srca su tvoje pjesme ,nasa dusa je tvoje ja ...Iako ruke drhte i suze idu bez prestanka borimo se da budemo bar slicni tebi i TVOJOJ DOBROTI rijeci sada ne vrijede nista jer tebe nema , ti samo fizicki nisi tu ali tvoja je dusa je oko nas osjetimo i vjerujemo...ĂNĐeli ne umiru on je bio samo u misiji ,Bog ga je poslao da pokaze sta je to covjek ,sta je to ljubav,dobrota, da nauci druge da vole,pomazu,postuju da budu covjek .sta vise reci kad rijeci ne vrijede sta uraditi kad je sve uzalud od koga traziti pomoc kad je nema ...sve je isto samo nema naseg angela on je sada moja svijetlost koja me vodi kroz ovaj mracni put pun magle ,trnja i boli pun tuge koja me gusi ,pun suza koje nikad nece napustiti moje oko ..sta vise reci vrijeme ne lijeci sve rane neka mi moja svijetlost da snage da prezivim ove dane.... ,godina dana pored nas je prosla ,a kao da je jucer bilo, toliko nas boli ,rana ne zarasta Pri samoj pomisli da te nema suze naviru ...nikom rukom nismo dali bojimo se da ne bi dovoljno bilo da bi na dno pali .cekamo tebe tvoj znak iako si nam sve dao bilo je tako divno zahvaljujemo ti se sto si postojao ,sto si bio uz nas jer ti si nas naucio da volimo ,da zivimo ovaj zivot ..Iako je sada tesko nastaviti bez tebe svi oni koji su te voljeli slijede tvoju ljubav jer ako budemo bar malo dobri kao ti onda cemo biti sigurni da cemo te sresti gore , u predivnoj basti pod nekom tresnjom gdje pjevusis svima onima koji te vole..I mi cemo tada da zapjevamo zajedno sa tobom nasa pjesma ce da se cuje do beskraja ....Sada svake noci sanjamo taj trenutak ali znamo da ce doci ,Tose imamo ti jos puno toga pisati svi nasi poljupci i pozdravi nemogu stati na sav papir cijelog svijeta u dubini moje duse postioji bol koja me svaki dan unistava, ali i iskra koja je jaca od te boli iskra stvorene od tvojih pjesama i tvoje velike ljubavi....koja mi pomaze da nastavim dalje .Kao i uvijek ja cu da pisem samo o tebi ,tvojim pjesmama ,tvojoj dobroti Bog je tako htio i odveo te visoko gore na nebo među anđele .zato..jer si bio najbolji jer si to zasluzio ..Znam da je to bila velika nepravda prema nam onima koji te vole i zauvijek ce te voljetiAli i oni ce valjda shvatiti zasto i pomiriti se sa tim ....iskreno ja to nikako nerazumijem ili necu da razumijem ,nezelim da se pomirim sa gorkom istinom da je tvoj zivot nestao u gustoj magli da su te zauvijek odnijeli vjetrovi,da si tu sigurno bi rekao da je to sve od Boga ali nije smio tako da te uzme ..Posljedni krik nade da si mozda ziv nestaje bas u toj magli koju prati jaka kisa suza i boli..I sada nemam snage da pisem tuga mi razara grudi ,ruke drhte suze me guse,,,,puno ti hvala za lijepe trenutke

TI POSTOJIS U NAMA
TI ZIVIS U NAMA ...PJEVAS SA NAMA ....PLACES SA NAMA .....SMIJES SE SA NAMA ..TI SI JEDNOSTAVNO TU JER ANGELI NE UMIRU ................
T_O_S_E IMAO SI PREVELIKO SRCE ZA SVE NAS TOSE TI NISI UMRO JER ANGELI NE UMIRU TI SI SAMO OTISAO TAMO GDJE SE PJEVAJU NAJLJEPSE PJESME GDJE ZIVE SMO ONI NAJBOLJI ...
KAD SVAKI TRAG UTIHNE JA CU DA TE TRAZIM
KAD SUZA IZ OKA PRESUSI JA CU DA PLACEM
KAD LJUBAVI NESTANE JA CU DA TE VOLIM...
Anđeli ne umiru on je bio samo u misiji ,Bog ga je poslao da pokaze sta je to covjek ,sta je to ljubav,dobrota, da nauci druge da vole ,pomazu,postuju da budu covjek a ON JE ANĐEO..
ANĐELI NE UMIRU......................
NASEM NAJDRAZEM ,NAJBOLJEM COVJEKU KOJI JE IKAD POSTOJAO NASEM ANGELU ....NASEM TOSI TODORU PROESKOM VOLi TE TVOJa :SOLZA

VOLIM TE ANĐELE MOJ........................
solza
**
**

Female Broj postova : 23

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Tolila on 5/11/2008, 4:29 pm

Dragi Toše,

Neka Bog osvijetli tvoje pute u nebeskom prostranstvu
da nam vječno pjevaš i tješiš naše tužne duše:-(

Volimo te premili anđele i faliti ćeš nam uvijek..
Tolila

Female Broj postova : 94

Korisnički profil

[Vrh] Go down

te sakam

Postaj by toshefan on 6/11/2008, 12:04 am

riječima se ne može iskazati ova bol koju osjećam jer te nema..uvijek ćeš mi nedostajati....te sakam Toše!... Crying or Very sad Poljubac
kakor da je vse umrlo brez tebe, daj prebudi me edina, reci da je vse kot bilo je prej......... :srcee:

toshefan
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by nina11 on 6/11/2008, 2:45 pm

volim te,mili moj!

nina11
**
**

Broj postova : 25

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Andjelu...

Postaj by Lara BiH on 6/11/2008, 8:45 pm

Prosla je tek godina dana, a treba izdrzati citav zivot bez tebe... Nece biti lako... Znam da bi trebali biti sretni sto smo te poznavali, i sto je Bog poslao takvog andjela na Zemlju...ali bol i praznina koja je ostala je prevelika... Za tebe su svi ljudi bili isti, pomagao si svima bezuslovno i mi smo te voljeli, volimo te i uvijek cemo te voljeti, jer tako veliki covjek i umjetnik to i zasluzuje... Hvala ti Tose za sve sto si uradio, hvala ti na dobroti, humanosti, ljubavi i pozitivnoj energiji koju si sirio oko sebe... Hvala ti sto si postojao!!!

Ti si nemir sto me tera da se premislam,
da veruvam vo ljubov ta,
da naucam da prastam zosto sekoj prastuva
i barem ednas se pokajuva...

I kako kaze Tony Cetinski u svojim stihovima:
"Samo ostaje nada da vrijeme sad likeci sve rane
i da Bog ce NAM dati sad snage prezivjet' te dane..."

Da te bar mogu probuditi...

Te sakam!!!

Lara BiH
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by T.o.s.e on 7/11/2008, 8:40 pm

Tose ljubavi moja jedina....jos nemogu ni pomisliti da te vise nema..kao i svi tvoji obozavatelji. Mislim da vjerovatno osjetis koliko mi falis.Nema dana a da ja ne mislim na tebe. Zivis samnom,Osjetim te pored sebe;dajes mi znakove.Zivim za to iz dana u dan.Bio si i ostat ces moja jedina i najveca ljubav.Znaj da cu te voljeti dok sam ziva. :srcee: ..Vrati se..trebamo te svi..te sakam najmogu na cel svet..TE SAKAM TE SAKAm ljubavi...

...Cujes li nocu kad se svijetla ugase,
ovu bol,srce kao da ne dise..
Spavaj moja ljubavi..Samo ne zaboravi..
JA CU DA TE VOLIM ZAUVIJEK...

T.o.s.e
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by ♠Boky Toše♠ on 8/11/2008, 9:53 pm

teško je svako jutro...kad se moram ustati sa spoznajom DA TE NEMA...i krenuti u novi dan-NOVE POBJEDE...a podjednako je teška svaka večer kad moram zaspati znajući da ću se sutra probuditi...i razočarati se u život uvjerivši se po ko zna koji put DA TE NEMA, da je sve isto kao jučer...da moram krenuti u NOVE POBJEDE...a to je tako teško bez tebe...

...izdržat ćemo mi to...uz tvoju pomoć...
zbog tebe vrijedi ŽIVJETI i UMRIJETI!!!
♠Boky Toše♠

Female Broj postova : 1929

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Mostarac on 14/11/2008, 12:26 pm

Pokoj mu duši!

Mostarac
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Anita_KR on 15/11/2008, 1:07 am

Hvala Bogu nismo te zaboravili i sad nakon godinu dana smo sigurni da nikad ni nećemo.
Kod kuće, vani, u automobilu, na poslu, svuda TVOJE pjesme se slušaju. Po tjednima imam HIT pjesmu, naravno Tvoju i guštam u njoj, te polako svaku pjesmu upijam, svaki njen savršeno otpjevani ton.
Tvoj glas je melodija sa nebesa, iz raja. Kad slušam, a to je rijetko, nekog drugog pjevača, kriteriji su mi toliko visoki, jer ne postoji više nitko na ovoj kugli Zemaljskoj, koji bi me oduševio KAO TI ANĐELE. VOLIMO TE MOJIH TROJE MALENIH, SUPRUG I JA. ZAUVIJEK ĆEŠ BITI U NAŠIM ŽIVOTIMA Poljubac
Anita_KR
**
**

Female Broj postova : 17

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 2 / 13. Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]