In Memoriam Toše Fan Forum
Latest topics
» >>Ovdje / Here<<
17/10/2015, 2:31 pm by rebeka

» Poznati izvode pesme Tošeta Proeskog za pomoć Slavici
19/3/2013, 12:02 am by plavooka

» Pomozimo Rašku Milenkoviću!
17/11/2011, 1:06 am by Anna:-)

» PRODAJOM DO HUMANOSTI
3/10/2011, 12:11 am by toniSK

» Daruj krv, daruj život!
1/10/2011, 1:45 am by Maki<3

» Javni natječaj: Pisanje priče o Toši
1/7/2011, 3:26 pm by Tony

» Koncert za Ines
10/2/2011, 3:14 pm by Marjan

» Kutak za pitanja neregistriranih korisnika
5/2/2011, 2:41 pm by Monija

» Zaklade
21/12/2010, 11:22 pm by Monija

Login

Zaboravih zaporku

Statistics
Registriranih korisnika/ca: 3034.
Najnoviji/a registrirani/a korisnik/ca: malla222.

Ukupno postova: 116507. in 4491 subjects
rujan 2017
ponutosričetpetsubned
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

>>Ovdje / Here<<

Stranica 3 / 13. Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Re: >>Ovdje / Here<<

Postaj by MIRNA on 16/11/2008, 1:40 am

Dragi Toše...
puno ti hvala na tvojim pjesmama,
koje su me veselile,svakog dana sve,
više i više...ZAUVJEK ćeš biti djelić mog,
života...

P.S.-Bože,HVALA TI sto si stvorio
ovakvog anđela...

MIRNA

Female Broj postova : 148

Korisnički profil

[Vrh] Go down

poz

Postaj by tamy on 16/11/2008, 3:01 pm

flower hej......žao mi je što te više nema,oduvjek sam voljela slušati tvoje pjesme......vrbovec

tamy
Gost

[Vrh] Go down

Vistina

Postaj by Bojana - on 16/11/2008, 5:31 pm

Cesto se prasuvav zosto dobrite luge brzo zaminuvaat I posle se,sfakam.Tie uste od najrana vozrast davaat se od sebe i pravat poveke za svetot i ne deka ne mozat poveke,no samo smrtta e povozvisena dimenzija od nivnata,a bog gi gleda nivnite dela i svesen e za nivnata golemina,pa saka sto e mozno poveke vreme da pomine so niv,a nasiot angel bese premnogu dobar za ovoj
svet.Zivot posle ovoj definitivno postoi i ne e najvazno za vreme na zemnoto postoenje da sozdademe semejstvo i da se realizirame vo
sekoja smisla,tuku da ja neguvame svojata duhovnost i humanost.Tose toa dobro go znaese i zatoa negovata misija e besprekorno izvrsena. TE SAKAM SONCE POCIVAJ VO MIR.

Bojana -
Gost

[Vrh] Go down

te sakam tose

Postaj by *ivance* on 18/11/2008, 11:16 pm

Pominuvaat denovite,a se uste ne mozam da razberam kako bas TEBE te nema...premnogu mi nedostasuvas...posakuvam da mozam da te vratam.Samo sakam da ti kazam deka pokraj se,ja zadrazav verbata koja mislev nikogas nema da ja imam .Doznav deka se se slucuva so pricina,pa taka i ova.Mozebi ednostavno MORASE da bides na podobro mesto,koe ovde na zemjava ne postoi..

TE SAKAM I NIKOGAS NEMA DA TE ZABORAVAM...........................

*ivance*
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by MILICA on 19/11/2008, 10:36 am

[b]TI nikada neces biti tako daleko da bi te iz mog srca izbrisao neko.Pocivaj u miru BOZIJEM ANDJELE.TE SAKAM.MILICA

MILICA
Gost

[Vrh] Go down

TOŠE VOLIM TE

Postaj by TINKY on 19/11/2008, 2:52 pm

te SAKAM TOŠE jeeee

TINKY
Gost

[Vrh] Go down

NEDOSTAJEŠ

Postaj by TINKY on 19/11/2008, 3:00 pm

TOŠE JE NAŠ NAJLJEPŠI ANĐEO KOJEG JA NIKAD NEĆU ZABORAVITI I JAKO GA VOLIM IM A NAJLJEPŠI GLAS NA SVIJETU GLAS SLAVUJA TOŠE VOLIM TE NEDOSTAJEŠ Sad Poljubac jeeee

TINKY
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Veki on 20/11/2008, 1:01 am

Ne znam sto bi prvo napisala. Jer mi je tesko pisati u ovakvim slucajevima, a pogotovo o smrti mladim ljudima. Na neki nacin mogu shvatiti njegovu obitelj kako se osjecaju, jer sam i ja izgubila osobu bas istih godina kao sto je i NAS ANDJEO TOŠE IMAO. I takvi se ljudi nikad ne zaboravljaju.. Živjet ćeš zauvjek u mom srcu i mislima.....
Veki....
Veki

Female Broj postova : 1524

Korisnički profil

[Vrh] Go down

anđele...

Postaj by doris on 22/11/2008, 4:33 pm

Anđele, svima nam fališ... nikada nisam vidjela da netko pjeva s tolikim užitkom i srcem. Ti si bio duša od čovjeka... nemogu vjerovati da te nema... prošlo je već godinu dana, ali svi te se sjećamo... živiš u svojim pjesmama... nadam se da ondje gdje jesi znaš to... zauvijek si u nama... DORIS ( HRVATSKA)

doris
Gost

[Vrh] Go down

Toše

Postaj by Anty on 22/11/2008, 7:32 pm

Toše hvala ti na svim lijepim pjesmama i glasu.Prije te nisam previše slušala ali sad znam šta sam propustila.Prebrzo je prošla godina dana od tvoje smrti ali mi te i dalje svi jako VOLIMO.HVALA TI i lijepo sanjaj.

Anty
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by TinaLj on 23/11/2008, 1:37 pm

Vecno u mom srcu dragi Tose......Pocivaj u miru Crying or Very sad

TinaLj
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by aeda on 23/11/2008, 5:06 pm

Šta god da napišem premalo da bi se tebe opisalo.
Samo Bog zna koliko mi fališ, koliko mi fali onaj osjećaj kad čujam tvoju novu pjesmu.
Iako samuvjerena da ih gore anđelima pjevaš s svojim
anđeoskim glasom.
Bože brani ga od zla ksd ne mogu ja..
poćivaj u miru Božjem anđele
zauvjek ćaš biti dio mene i mojih misli

aeda
*
*

Female Broj postova : 3

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by majaa on 29/11/2008, 7:53 pm

Zasto nam Bog uzima andjele a ostvlja tugu i nesrcu na zemlji!!!ako je stvorio zemlju da na njoj vlada sreca i zadovoljstvo,zasto onda mi uvjek patimo i suze lijemo!!nadam se da ce nekada zemaljske andjele povratit te da cu ponovo viditi te smedje oci pune zivota i srece koje ce nam ponovo zapjevat neponovljive balade!!! TOŠE YOU ARE ANGEL THIS PLANET!!!!!!!!!!!!!

majaa
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by tose_fan_forever on 2/12/2008, 2:51 pm

cesto se prasuvam zosto bas tebe morase da te zeme gospod... no ti bese angel predobar za ovaa surova zemja i ovoj narod..mi nedostigas premnogu angelce moe cuvaj ne od gore... Te sakam Sad

Tose_fan_forever(Maja)
tose_fan_forever

Female Broj postova : 539

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Domaljev on 2/12/2008, 8:22 pm

sta god da se napiše...nama Toše više nemaa...Sad...svaki dan me podsjeca na njega...Sad...a pogotovo kada cujem tu tuznu pjesmu "igra bez granica"....kao da je znaoo...Sad....svi te volimoooooo...Poljubac

a evo jedna pjesmica koju sam napisala za naseg anđela:

Anđele mali:
Dok otkucava ponoć
Ja sanjam,anđele mali
Da ti dišeš,
Pjesme svoje pišeš
Ne bojim se dok štitiš me
S neba braniš me
od zla...
Tiho u sebi plačem
Zbog tebe suze krijem
Da ne vidiš da sam tužna,
Zbog tebe anđele mali...
Kad se sjetim tebe
Srce me zaboli
Kada znam da tamo spavaš u tami bez povratka...

NE BOJIM SE DOK ŠTITIŠ ME ANĐELE!!!Smile

"...bez slike stradanja...sto se bas za nas zalijepe!!"

...nemogu vise...placem...Sad:pale:

voli te cijeli Domaljevac...a posebno ja i moje najbolje prijateljice....

Pusa od Marije i Irene Jurkić,Magdalene Lucić,Ružice Perišić i jedna velika od mene(Ružica Oršolić)....Poljubac

Domaljev
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by BiH-ovci on 2/12/2008, 9:04 pm

...Najbolji uvijek odu prvi!!!!!!!!!!!!Sad

BiH-ovci
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by roko mal on 3/12/2008, 2:27 pm

naj teže na swijetu mi je bilo tebi reči zbogom.,ali dowidenja,,te cakam puno.moj angele :papa:

roko mal
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by Snjezanass on 4/12/2008, 1:20 pm

Ni nakon godinu dana ne mogu prihvatiti da te nema Anđele.....
....ali živiš u mom srcu

Snjezanass

Female Broj postova : 621

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Boziji mir

Postaj by jovanabursac* on 7/12/2008, 8:37 pm

Mnogo si nam dao,pesme pevao i osmeh pruzao. Verujem da si srecan tamo,i ta si naso puno ljubavi. Nek ti je laka zemlja. Volim te mili moj.
jovanabursac*
**
**

Female Broj postova : 17

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Angelce on 10/12/2008, 12:40 am

Kolku li samo bolka ostana otkako zamina.seeuste ne mozam da poveruvam deka te nema.a vidov ,go vidov kovcegot tvoj,go doprev, i bese mn laden.kako da veruvam deka tri bese vo nego. i posle tolku dolgo vreme jas seeuste placam,placam samo za tebe. zal mi e sto nikogas ne uspeav da ti kazam kolku mnogu te sakam.

Angelce
Gost

[Vrh] Go down

najdrazi

Postaj by merima h on 12/12/2008, 10:24 am

svako jutro kad se probudim ja duso na tebe pomislim.svako jutro za tebe suzu pustim a rijec ne mogu da izustim svaka minuta bez tebe je gorcina i sakoga se trena molim Bogu da sanjam,da nije istina.mrze moj pogled u prazno,mrze sto sam tuzna toliali oni ne znaju duso da mi nedostajes i ne znaju koliko!!!!!iz dana u dan tuga veca je,a ja i dalje sanjam da cu te vidjeti,duboko u sebi znam da si otisao i vjerujem da si najbolji put pronasao,al ja ne zelim da vjerujem da te vise necu vidjeti,da me nikada vise neces svojim toplim rukama zagrliti.necu,ne mogu i ne zelim da pomirim sa tim da najdraze gubim...... kako da shvatim da vise necu cuti tvoj glas,kako da shvatim da nas toliko dijeli,najdrazi moj?otisao si,a nisi rekao ni "Zbogom"......... otisao si sada zauvijek sa Bogom.On mi te je poslao da mi das sve najljepse,On mi te je poslao,ali i uzeo te!!!!!!!mrzim sto te necu vidjeti vise......... mrzim jer ovo srce bez tebe ne dise!!!!!zelim da odem tamo gdje si ti, samo na tren,da znam da si dobro najdrazi!!!!!Glasss

merima h
Gost

[Vrh] Go down

Tose zauvijek u nama

Postaj by Amila on 12/12/2008, 6:10 pm

Tuzno je to sto Bog uzima osobe koje volimo, ali ja zivim u nadi da ce taj andjeo na zemlji ponovo doci medju nas pa makar na drugom svijetu.Uvijek je bio osoba koja je znala iskreno da pjeva i da voli i mislim da treba ostati nas uzor i sjecanje....
Bio je osoba koja nije gledala ni rasu ni naciju, uvijek je pomagao svima kojima treba pa trebamo se ugledati na njega...

TOSE BOSNA I HERCEGOVINA TE VOLI!!!!!!!!!!!!

Amila
Gost

[Vrh] Go down

Postaj by stf385 on 16/12/2008, 1:04 pm

..anđele moj..kako opisati osjećaj kada izgubiš obožavanu osobu..ne znam..znam samo da mi neizmjerno fališ i da je to strašan osjećaj..otišao si bez pozdrava..nisi nas pripremio za odlazak..ma kako i bi..još se sjećam tog jutra kada su objavili strašnu vijest..strah, nevjerica..suze..bol..isčekivanje vijesti..ne, nije poginuo Toše..pogrešna informacija..mislim da to još uvijek čekam i da ću uvijek čekati..

..da te bar mogu probuditi..
..te sakam zasekogaš angelu..

stf385
*
*

Female Broj postova : 6

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Dana84 on 17/12/2008, 10:48 am

Tose,andjele, reci nemogu opisati ovu bol sto osecam odkad si otisao. nedostajes mi svakog dana. kazu da ti je doslo vreme da napustis ovaj svet, kazu bog hoce najbolje ljude kraj sebe, a uvek se zapitam sta je sa nama? ovaj svet treba coveka kao sto si ti bio! ma da znam da je tebi mesto medju zvezdama a ne ovde izmedju nama. uvek ces ostati u mom secanju, te sakam angelu, bio si i ostaces jedinstven! hvala ti za sve sto si ucinio za ovaj svet, sa tvojim glasom, sa tvojom dobrotom!

tamara
Dana84

Female Broj postova : 1116

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Anita_KR on 17/12/2008, 12:51 pm

Svaki dan pomislim na Tebe i suza klizne, bol ne jenjava još je i jača. Kritična sam prema svakom tko pjeva Tvoje pjesme, znam da to nije u redu, ali ne mogu da ne izustim " NITKO KAO TOŠE " :srcee:
Anita_KR
**
**

Female Broj postova : 17

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj by Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Stranica 3 / 13. Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]